Ο υψηλής ποιότητας ενσωματωμένος σωλήνας από γυαλί διαθέτει δύο επάλληλα σημεία εστίασης και μια ενισχυμένη άνοδο 64 mm. Η υψηλή χωρητικότητα αποθήκευσης θερμότητας της ανόδου επιτρέπει την ευρεία χρήση του σε τυπικές διαγνωστικές διαδικασίες με συμβατικά συστήματα ακτινογραφίας και ακτινοσκόπησης. Οι ειδικά σχεδιασμένες άνοδοι επιτρέπουν υψηλότερους ρυθμούς απαγωγής θερμότητας, με αποτέλεσμα αυξημένη απόδοση στον ασθενή και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
| Μέγιστη τάση λειτουργίας | 130KV |
| Μέγεθος εστιακού σημείου | 0,3/0,6 |
| Διάμετρος | 64 χιλιοστά |
| Στοχευόμενο Υλικό | RTM |
| Γωνία ανόδου | 10° |
| Ταχύτητα περιστροφής | 2800 στροφές/λεπτό |
| Αποθήκευση θερμότητας | 200kHU |
| Μέγιστη συνεχής απαγωγή | 475W |
| Μικρό νήμα | fmax=5,4A, Uf=7,5±1V |
| Μεγάλο νήμα | Ανμέγιστη = 5,4A, Uf = 10,0 ± 1V |
| Εγγενής διήθηση | 1mmAL |
| Μέγιστη ισχύς | 5KW/17KW |
Τυπική ταχύτητα περιστροφής ανόδου με σιγασμένα ρουλεμάν
Αυξημένη χωρητικότητα αποθήκευσης θερμότητας ανόδου και ψύξη
Σταθερή υψηλή απόδοση δόσης
Εξαιρετική διάρκεια ζωής
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 τεμάχιο
Τιμή: Διαπραγμάτευση
Λεπτομέρειες συσκευασίας: 100 τεμάχια ανά χαρτοκιβώτιο ή προσαρμοσμένο ανάλογα με την ποσότητα
Χρόνος παράδοσης: 1~2 εβδομάδες ανάλογα με την ποσότητα
Όροι πληρωμής: 100% T/T εκ των προτέρων ή WESTERN UNION